Qpharma to dynamicznie rozwijająca się firma, obecna na polskim rynku farmaceutycznym od 2005 r. W swojej działalności kieruje się przede wszystkim mądrością opartą na doświadczeniu, etycznym podejściem do biznesu oraz dążeniem do uzyskania jak najwyższej jakości świadczonych usług.

Qpharma współpracuje z wieloma firmami. Reprezentuje w Polsce na zasadach wyłączności producentów takich marek, jak eye q®, mumomega®, Vaxol® i Multi-Gyn®.

Szeroko rozumiane PARTNERSTWO, przynoszące korzyści obu stronom, jest dla Qpharma najważniejsze.

Partner – Pacjent
Qpharma cieszy się zaufaniem Pacjentów dzięki dostarczaniu unikalnych, bezpiecznych i skutecznych w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych preparatów o potwierdzonym klinicznie działaniu.

Partner – Społeczeństwo
Qpharma aktywnie wspiera organizacje pozarządowe, towarzystwa i fundacje. Zaangażowanie społeczne poparte wiedzą oraz zrozumieniem problemów Pacjentów pozwalają firmie Qpharma przekazywać odpowiednią pomoc najbardziej potrzebującym.
   Qpharma współpracuje z fundacją SYNAPSIS wspierającą terapię osób z autyzmem
   Qpharma współpracuje ze stowarzyszeniem NIEZWYKŁE DZIECI wspierającą terapię dzieci z ADHD.

Partner – Środowisko Naukowe
Qpharma uczestniczy w licznych konferencjach naukowych, organizując również prelekcje oraz wystąpienia światowych autorytetów w różnych dziedzinach medycyny. Międzynarodowe kontakty pozwalają na dostęp do najbardziej aktualnych, przełomowych badań klinicznych i odkryć naukowych.

Partner – Biznes
Qpharma zapewnia Partnerom Handlowym profesjonalną obsługę, elastyczność i błyskawiczne działanie w zakresie dystrybucji, sprzedaży i marketingu. Efektywna współpraca biznesowa między firmą Qpharma, a Partnerami Handlowymi nastawiona na osiągnięcie założonych celów to pewność osiągnięcia sukcesu.
Więcej informacji o produktach: