Multi-Gyn to linia specjalistycznych produktów ginekologicznych, stosowanych w leczeniu i zapobieganiu dolegliwościom pochwy. Produkty Multi-Gyn zapewniają natychmiastową ulgę w dolegliwościach takich jak: świąd, podrażnienie, pieczenie, nieprzyjemny zapach, upławy.
Produkty Multi-Gyn są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku, dla dziewcząt przed pokwitaniem, kobiet w ciąży i podczas laktacji oraz dla kobiet po menopauzie.

W skład linii Multi-Gyn wchodzą:

  • Multi-Gyn ActiGel - Żel dopochwowy, który zapobiega i leczy bakteryjne zakażenia pochwy. Zawiera opatentowany, innowacyjny kompleks bioaktywnych polisacharydów 2QR®.
  • Multi-Gyn FloraPlus - Żel dopochwowy, który leczy i zapobiega infekcjom pochwy wywołanym przez drożdżaki. Zawiera opatentowany, innowacyjny kompleks bioaktywnych polisacharydów 2QR® i składniki prebiotyczne.
  • Multi-Gyn Irygator – Ergonomiczny irygator z silikonowym zaworem bezpieczeństwa. Pozwala na bezpieczne oczyszczanie pochwy.
  • Multi-Gyn Tabletki do sporządzania roztworu do irygacji – Musujące tabletki, które szybko rozpuszczają się w wodzie.
Wszystkie produkty bazują na naturalnych składnikach i nie zawierają konserwantów. Można je stosować jednocześnie z lekami oraz podczas ciąży i karmienia piersią.

Więcej informacji na stronie www.multigyn.pl
Więcej informacji o produktach: